Kavkazský pastevecký pes

Bonitace

2.4. 2011 Bonitace Přerov

Woody byl úspěšně uchovněn :-), RTG 0/1.

Další informace z bonitační karty: barva žíhaná, skus nůžkový, oko tavě hnědé, chody prostorné a pravidelné, vzhled požadované síly a mohutnosti, povaha - skvělá reakce 4,4,4,4,5 (tj. klidný ve všech případech kromě útoku figuranta, kdy je útočný)

 

Výstavy: 

Jelikož ani my, ani náš Woody nejsme zrovna milovníci objíždění výstav, jeli jsme jen třikrát, abychom získali nějaké kontakty :-) . I tak stačil Woody získat tři Výborná hodnocení a Res. CAC na mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích. Z hodnocení rozhodčích vybírám: " statný pes, kvalitní výborné osrstění, masivní hlava, dobrý pohyb, dobře široký hrudník..".  

Výstavní úspěchy jinak získává celá Woodyho rozvětvená rodina. Bratr Wrangler Erudit a sestra Wega (ze stejného vrhu jako Woody) jsou držiteli mnoha ocenění V1, CAC, CACIB, BOB a ve dvou letech jsou již šampióny České republiky. Otec Peresvet Bulat sklízí velké úspěchy v mnoha zemích, je Interšampion, šampion 11-ti států, včetně Ruska, grand šampion, mnohonásobný klubový vítěz , 30x BOB, 3x BIS,r.BIG,několikrát nejúspěšnější pes a plemeník klubu.

Vyhledávání

Kontakt

Jitka Lukešová Praha 9 608333698